Освітні перспективи на ІІ семестр 2023-2024 н.р.: виклики та рішення

Сучасні виклики вимагають від нас швидкого переосмислення та перенавчання, щоб успішно адаптуватися до змін в оточуючому світі.
11 січня 2024 року, у Державному навчальному закладі «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» відбувся Єдиний день засідань методичних комісій у формі педагогічного аукціону під назвою «Освітні перспективи на ІІ семестр 2023/2024 н.р.: виклики та рішення». У заході взяли участь директор Олексій ПОЛЯКОВ, заступники директора Тетяна КЕДРОВА та Наталія КВАС, старший майстер Юлія ЯКУНІНА та методист Ольга СЕМЕНОВА, викладачі та майстри виробничого навчання.
Директор Олексій ПОЛЯКОВ відзначив важливість, актуальність проведення заходу для подальшої роботи й розвитку освітнього закладу. Під час заходу учасники мали можливість поділитися досвідом реалізації ефективних форм та методів роботи в умовах змішаного навчання (Лариса ФЕДОТОВА, Ірина КОКІНА, Любов ШТЕФКО, Ольга ОЛЕНЧЕНКО, Павло ЗАГОРУЛЬКО, Лариса КУЛІК, Володимир ДЯДЬКОВ, Олександр ЦИНКУШ). Також розглядалися питання того, як зробити професії для відновлення країни більш привабливими для молоді, зрозуміти свої можливості та вибрати правильну професійну траєкторію. Це передбачає підготовку педагогічного персоналу до нової ролі – носіїв цієї інформації, щоб допомогти молоді. Модераторка заходу Ольга СЕМЕНОВА активно сприяла обміну ідеями та зміцненню спільної мети у вдосконаленні освітньої системи.
Ми віримо в майбутнє нашої освіти – потужне, яскраве та вільне. Реалізація цього майбутнього стає можливою за рахунок спільних зусиль.

З матеріалами виступів можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1Kt2YLy9a9bfmdAuhV-iGJlRvtKdh3Wcd?usp=sharing

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x