Поляков Олексій Дмитрович

Директор Центру

тел: +38 (061) 221-98-04, приймальна директора: +38 (061) 221-97-28

Кедрова Тетяна Василівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38 (061) 221-97-29

Якуніна Юлія Володимирівна

Старший майстер

тел: +38 (061) 221-97-36

Семенова Ольга Вікторівна

Методист

тел: +38 (061) 221-97-26

Квас Наталія Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

тел: +38 (061) 221-97-26

Аксьонова Олена Іванівна

викладач спецдисциплін кулінарного циклу; голова методичної комісії кулінарного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Воробйова Людмила Михайлівна

викладач спецдисциплін професійно-технічного циклу;

тел: +38(061) 221-97-38

Гуревіч Наталія Василівна

викладач спецдисциплін кулінарного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Драчевський Ігор Володимирович

викладач фізичної культури

тел: +38(061) 221-97-38

Дячко Андрій Андрійович

викладач фізичної культури; керівник фізвиховання

тел: +38(061) 221-97-38

Загорулько Павло Володимирович

викладач фізики, інформатики та технологій; голова методичної комісії професійно-технічного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Кокіна Ірина Анатоліївна

викладач української мови та літератури; голова методичної комісії класних керівників

тел: +38(061) 221-97-38

Луценко Ольга Вікторівна

викладач спецдисциплін кулінарного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Мастіпанов Микола Миколайович

викладач фізичної культури

тел: +38(061) 221-97-38

Наугольнова Тамара Олександрівна

викладач зарубіжної літератури, географії

тел: +38(061) 221-97-38

Панченко Віта Володимірівна

викладач фізики і астрономії

тел: +38(061) 221-97-38

Романій Еліна Петрівна

викладач англійської мови; голова методичної комісії гуманітарного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Савченко Марина Віталіївна

викладач математики

тел: +38(061) 221-97-38

Тімошкін Ігор Володимирович

викладач спецдисциплін професійно-технічного циклу

тел: +38(061) 221-97-38

Федотова Лариса Олександрівна

викладач хімії, біології і екології; голова методичної комісії природничо-математичного циклу ФК та ЗУ

тел: +38(061) 221-97-38

Цинкуш Олександр Володимирович

викладач захисту України, історії

тел: +38(061) 221-97-38

Балика Ганна Яківна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Бірюлін Ігор Миколайович

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Бражник Марина Анатоліївна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Васюніна Людмила Сергіївна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Дорошенко Тамара Павлівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Єльцова Ірина Федорівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Зайцев Леонід Вікторович

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Капран Любов Григорівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Крикунова Світлана Володимирівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Мільченко Ірина Миколаївна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Оленченко Ольга Василівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Петренко Сергій Васильович

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Штефко Любов Романівна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Кулік Лариса Віталіївна

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Дядьков Володимир Вікторович

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Гірін Павло Олександрович

майстер виробничого навчання

тел: +38(061) 221-97-38

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
15.02.2023

Майстер виробничого навчання з професії “Моторист (машиніст); матрос”

  • конкурентну заробітну платню
  • кар’єрний ріст
  • офіційне працевлаштування
  • соціальні гарантії та захист
  • застосовується преміальна система оплати
детальні умови

Відділ кадрів:

+38 (061) 221-97-28