День безпечного інтернету

Педагоги ДНЗ “ЗЦПТОВТ” на одній хвилі з усіма освітянами України!!! Ми долучилися до встановлення Національного рекорду!

8 лютого 2022 року в Україні відбулася визначна подія – Всеукраїнський онлайн-флешмоб “Разом до найкращого Інтернету”, який був приурочений до Дня безпечного Інтернету. Захід відбувся в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Цікавим був той факт, що вчора був встановлено Національний рекорд – одночасно понад 41000 освітян долучилося до онлайн-флешмобу і разом перевірили надійність цифрових інструментів Google Classroom та Google Jamboard, щоб забезпечити надійний і безпечний процес для взаємодії між викладачами та учасниками віртуальних кімнат.Захід провела сертифікований тренерка Google for Education Антоніна Букач Антоніна Букач Під час заходу тренерка провела одночасно онлайн- та оффлайн-заняття у віртуальній власній кімнаті та опрацьовувала завдання з учасниками майстер-класу в прямому ефірі.Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.В Україні День безпечного інтернету відзначається з 2009 року.

Ми завжди тримаємо руку на пульсі життя країни та всього світу!

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x