День безпечного інтернету

Педагоги ДНЗ “ЗЦПТОВТ” на одній хвилі з усіма освітянами України!!! Ми долучилися до встановлення Національного рекорду!

8 лютого 2022 року в Україні відбулася визначна подія – Всеукраїнський онлайн-флешмоб “Разом до найкращого Інтернету”, який був приурочений до Дня безпечного Інтернету. Захід відбувся в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Цікавим був той факт, що вчора був встановлено Національний рекорд – одночасно понад 41000 освітян долучилося до онлайн-флешмобу і разом перевірили надійність цифрових інструментів Google Classroom та Google Jamboard, щоб забезпечити надійний і безпечний процес для взаємодії між викладачами та учасниками віртуальних кімнат.Захід провела сертифікований тренерка Google for Education Антоніна Букач Антоніна Букач Під час заходу тренерка провела одночасно онлайн- та оффлайн-заняття у віртуальній власній кімнаті та опрацьовувала завдання з учасниками майстер-класу в прямому ефірі.Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.В Україні День безпечного інтернету відзначається з 2009 року.

Ми завжди тримаємо руку на пульсі життя країни та всього світу!

Вебінар

30 січня 2023 року відбувся вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури в умовах змішаного навчання».Наталія Квас, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», розпочала свій виступ висловом Д. Дьюї «Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цього вчора», наголосивши на його актуальності. […]

Вітаємо!

Комунальним закладом “Запорізькій обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості “Збережемо Україну разом “. У конкурсі взяли участь і наші учні. Вітаємо ученицю ІІ курсу Волкову Кіру, яка посіла 2 місце в номінації “Літературна творчість” та ученицю ІІІ курсу Щербину Надію, яка посіла 2 […]

Вітаємо!

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Цетру вітають всіх з Днем соборності України. Приєднуємося до флешмобу, який започаткував КЗ “Центр туризму” ЗОР. Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить. Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!

10 січня 2023 року відбувся єдиний день засідання методичних комісій ДНЗ “Запорізький ЦПТОВТ”. Педагогічні працівники підбили підсумки роботи у 1 семестрі 2022-2023н.р, ознайомилися зпрезентаціями власного педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2022-2023нр. та обговорили освітянські завдання на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x