День безпечного інтернету

Педагоги ДНЗ “ЗЦПТОВТ” на одній хвилі з усіма освітянами України!!! Ми долучилися до встановлення Національного рекорду!

8 лютого 2022 року в Україні відбулася визначна подія – Всеукраїнський онлайн-флешмоб “Разом до найкращого Інтернету”, який був приурочений до Дня безпечного Інтернету. Захід відбувся в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Цікавим був той факт, що вчора був встановлено Національний рекорд – одночасно понад 41000 освітян долучилося до онлайн-флешмобу і разом перевірили надійність цифрових інструментів Google Classroom та Google Jamboard, щоб забезпечити надійний і безпечний процес для взаємодії між викладачами та учасниками віртуальних кімнат.Захід провела сертифікований тренерка Google for Education Антоніна Букач Антоніна Букач Під час заходу тренерка провела одночасно онлайн- та оффлайн-заняття у віртуальній власній кімнаті та опрацьовувала завдання з учасниками майстер-класу в прямому ефірі.Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.В Україні День безпечного інтернету відзначається з 2009 року.

Ми завжди тримаємо руку на пульсі життя країни та всього світу!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x