Трагедія Бабиного Яру

29 вересня 1941 року нацисти почали масові розстріли євреїв у Бабиному Яру в Києві. Близько 34 тисяч людей були вбиті за кілька днів… Дорослі, діти… Цілі родини… Жінки, чоловіки… Зло не розбирало, кого знищувати.

Загалом за час нацистської окупації в Бабиному Яру було вбито близько 100 тисяч людей – євреїв, ромів, українців.

Бабин Яр завжди буде на мапі пам’яті жертв Голокосту.

Хоч би скільки років минуло, людство пам’ятатиме життя, які забрав нацизм. І завжди пам’ятатиме, що те зло було покаране.

На вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру у групі 3-4, які навчаються за професією “Моторист (машиніст), матрос” відбувся виховний захід “Бабин Яр… Наш біль… Наша пам’ять…”.

Ніколи знову! Для України ці слова мають значення. І матимуть.

Дорогі наші викладачі та майстри виробничого навчання! Педагоги! Хочемо вас привітати з вашим професійним святом! Нехай ваша праця завжди цінується. Нехай ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані. Нехай, завдяки вам, молоде покоління отримує міцні знання! Нехай у Вашому житті завжди присутній чарівний світ добра і щастя! Дякуємо за знання, увагу і душевне тепло.

Сьогодні, 18 жовтня, у групі 13-14 “Кухар, кухар судновий, офіціант судновий” відбулася година спілкування «Захист рідної землі – найвище призначення людини». Говорили з учнями про національну та громадянську ідентичність, національну свободу, гідність, єдність. На бесіду завітав учасник бойових дій Володимир Петров. Він розповів про свій бойовий шлях, про бойові будні, їх тяготи, а також висловив […]

Останнім часом спостерігається негативна тенденція втягування спецслужбами рф неповнолітніх та молоді до протиправної діяльності, що шкодить національним інтересам та державній безпеці України, а саме: розповсюдження анонімних матеріалів про замінування об’єктів критичної інфраструктури, місць масового скупчення людей, закладів освіти, підпалів автотранспортних засобів ЗСУ, об’єктів, що забезпечують функціонування залізничного транспорту тощо. З метою протидії скоєнню злочинів, а […]

Відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми та про необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим.Зіткнувшись із прямим чи опосередкованим впливом збройного конфлікту, внутрішнім переміщенням та економічним спадом, населення стало більш схильним та уразливим до різних форм експлуатації. У зв’язку з […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x