I am proud of being Ukrainian

За ініціативи Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області 22 грудня 2023 року відбувся Всеукраїнський челендж “I am proud of being Ukrainian”. Цей дійсно масштабний захід об’єднав представників з усіх куточків України. Учасники Челенджу творчо, оригінально, креативно поділилися своїми сокровенними переживаннями і причинами гордості бути українцями.
До заходу також долучилася Деббі  Райнхарт, американська викладачка, тьютерка Британської Ради, учасник міжнародного проєкту «Віртуальний викладач англійської мови» («Virtual English Language Educator»), викладач VIS Experimental  High School in Taipei Taiwan. Деббі надала корисні практичні поради як розкрити свій потенціал при вивченні іноземної мови.
Berton Hou (Бертон Хоу) та Roger Lin (Роджер Лін) із VIS Experimental High School in Taipei Taiwan (Тайвань) представили свою роботу, в якій розказали, за що вони люблять свою батьківщину – Тайвань.

Наш заклад освіти представив здобувач освіти 3 курсу Петров Олександр (керівник Романій Е.П.). Своїм виступом Олександр переконливо довів, що він справді гордий бути українцем.

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x