21 березня- Всесвітній день поезії

 “ПОЕЗІЯ – СЛОВО!                                                                        

ПОЕЗІЯ – ПІСНЯ,

ПОЕЗІЯ – ВІЛЬНА ДУША”

Це свято було створено, щоб національні, регіональні та міжнародні поетичні рухи отримали визнання, новий зміст та етап розвитку.

Наш край, рідна запорізька земля багата на обдарованих людей. Представників письменницького таланту дуже багато: Петро Ребро, Микола Лиходід, Василь Діденко, Анатолій Рекубрацький, Григорій Лютий, Микола Білокопитов, Віктор Чабаненко, Любов Геньба, Лариса Коваль, Яна Яковенко і Пилип Юрик… А також серед цієї плеяди є людина, якою ми можемо пишатися – це Олег Гончаренко, випускник нашого закладу освіти.

Народився 5 серпня 1959 року.
Поет, прозаїк, публіцист, перекладач, краєзнавець, громадський діяч.
Член Національної Спілки письменників України з 1993 року.
Член Національної Спілки журналістів України з 2014 року.
Член Міжнародної літературно-мистецької Академії України з 2015 року.
Член Міжнародної Академії культурних взаємозв’язків Румунії з 2016 року.
Член Асоціації українських письменників з 2017 року.
Член Міжнародного клубу Абая, м. Алмати, Казахстан (2018).
Автор збірок багатьох  поезій серед яких  «Крони дитинства», «Петрогліфи», «Тяжіння сонця», «Мрія і любов», «Світ очей моїх», «Шесть часов вечера после весны», «Фантастичне купуасу», «Дорога крізь хату», «Храм голосів» тощо.

Твори перекладалися англійською, румунською, казахською, болгарською, білоруською мовами.

З Великоднем!

 Великдень. –  цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Найголовнішими атрибутами у святковому кошику є паска і писанки. Писанка – це традиційний оберіг, писаний на сирому яйці, вкритий восковими візерунками, […]

19-21 квітня 2024 року в м. Запоріжжя відбулася ІІІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність», організована КЗ “Центр туризму” ЗОР.У цій конференції від нашого закладу з доповіддю “Холодна зброя часів запорозького козацтва” виступив учень 1 курсу (гр. 1-2 “Моторист (машиніст) матрос”) ХІМІЧ МАКСИМ (керівник викл. української мови та літератури […]

26 квітня 2024 року виповнюються 38-мі роковини Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль – це ТРАГЕДІЯ, ПОДВИГ, ПАМ’ЯТЬ. Здобувачка освіти групи 17-18 Холодова Олександра намалювала картину “У Чорнобиля немає часу”, щоб нагадати про ядерну загрозу людській цивілізації.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x