Інтелектуальна гра “English Expert”

В рамках Днів гуманітарних дисциплін 27-28 жовтня 2022 р. відбулася інтелектуальна гра з англійської мови «English Expert».
Захід носив країнознавчий характер і, окрім практичної мети, переслідував декілька інших цілей: розширювати світогляд здобувачів освіти, розвивати логічне мислення, мовленнєву реакцію, виховувати позитивне ставлення до культури англомовних країн, розвивати творчі здібності учнів. В ході гри були реалізовані міжпредметні зв’язки з такими дисциплінами як географія, історія, інформатика.
У заході взяли участь здобувачі освіти І курсу. Учнівські команди із захопленням брали участь в інтерактивній вікторині Kahoot, де за допомогою вірних відповідей необхідно було захопити фортецю команди-суперниці. виконували різноманітні завдання. Цікавим було також завдання на розгадування ребусів. Швидко й активно було виконано командне завдання на дошці Jamboard.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x