Шануймо рідну мову

Вже завтра святкуємо День української писемності та мови. А сьогодні бібліотекар освітнього закладу Крючкова Л.О. підготувала тематичну книжкову виставку “Шануймо рідну мову”.
На експозиції представлені твори Івана Котляревського – воскресителя українського слова, а також твори великого Кобзаря, для якого рідна українська мова була не просто мовою спілкування. Вона для нього була мовою-зброєю, якою має бути і у сучасних умовах російської агресії.
Також серед видань є довідкова література. Тут ви побачите великий тлумачний словник, енциклопедію української мови, українську літературну енциклопедію, а також новий український правопис. Ці книжки допоможуть знайти відповіді на сотні запитань щодо рідної мови та літератури. Тож не зволікайте, завітайте до бібліотеки та пориньте у світ українського слова.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x