ХХІІ Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

10 листопада 2021 року в ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” відбувся відбірковий етап ХХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Звісно, що конкурс відбувся дистанційно, але це не завадило учням продемонструвати свої знання. І місце посіла Горька Юлія (1 курс), ІІ місце – Васьків Софія (2 курс) і Критчин Назар (2 курс), ІІІ місце – Марангуло Вікторія (1 курс) і Борецька Ілона (3 курс). Вивчаймо рідну мову разом!!! Бажаємо Горькій Юлії успіхів у подальшому турі змагань!

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x