Форум лідерів учнівського самоврядування

Сьогодні, 22 листопада 2021 року, стартував Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти в Запорізькій області. І як добре, що цей тиждень розпочав ювілейний ХV форум лідерів учнівського самоврядування закладів П(ПТ) освіти. Молодь – це рушійна сила! Саме за ними майбутнє нашої держави! Сьогодні до цієї когорти активних і прогресивних молодих людей приєднався і наш новообраний голова учнівського самоврядування ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” – учень 2 курсу (гр. 1-2) ВАРВАРУК АРТУР. Який до того ж сьогодні став членом Ради учнівського самоврядування П(ПТ) освіти в Запорізькій області. Вітаємо, Артуре! Це величезна відповідальність й можливість розкрити свої лідерські якості. Щиро вдячні організаторам-модераторам Дарья Линник, Светик Гритчина.

Вебінар

30 січня 2023 року відбувся вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури в умовах змішаного навчання».Наталія Квас, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», розпочала свій виступ висловом Д. Дьюї «Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цього вчора», наголосивши на його актуальності. […]

Вітаємо!

Комунальним закладом “Запорізькій обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості “Збережемо Україну разом “. У конкурсі взяли участь і наші учні. Вітаємо ученицю ІІ курсу Волкову Кіру, яка посіла 2 місце в номінації “Літературна творчість” та ученицю ІІІ курсу Щербину Надію, яка посіла 2 […]

Вітаємо!

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Цетру вітають всіх з Днем соборності України. Приєднуємося до флешмобу, який започаткував КЗ “Центр туризму” ЗОР. Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить. Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!

10 січня 2023 року відбувся єдиний день засідання методичних комісій ДНЗ “Запорізький ЦПТОВТ”. Педагогічні працівники підбили підсумки роботи у 1 семестрі 2022-2023н.р, ознайомилися зпрезентаціями власного педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2022-2023нр. та обговорили освітянські завдання на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x