Форум лідерів учнівського самоврядування

Сьогодні, 22 листопада 2021 року, стартував Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти в Запорізькій області. І як добре, що цей тиждень розпочав ювілейний ХV форум лідерів учнівського самоврядування закладів П(ПТ) освіти. Молодь – це рушійна сила! Саме за ними майбутнє нашої держави! Сьогодні до цієї когорти активних і прогресивних молодих людей приєднався і наш новообраний голова учнівського самоврядування ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” – учень 2 курсу (гр. 1-2) ВАРВАРУК АРТУР. Який до того ж сьогодні став членом Ради учнівського самоврядування П(ПТ) освіти в Запорізькій області. Вітаємо, Артуре! Це величезна відповідальність й можливість розкрити свої лідерські якості. Щиро вдячні організаторам-модераторам Дарья Линник, Светик Гритчина.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x