Фестиваль поезії “О слово! Будь мечем моїм! Ні, сонцем стань”

Минулий тиждень був насичений на різні події! У рамках Днів гуманітарних дисциплін й до Дня української мови і писемності відбувся фестиваль поезії “О слово! Будь мечем моїм! Ні, сонцем стань!”, організатором якого була викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна.
Хочемо поділитися шедеврами наших учнів, які доклали до цього всі свої вміння, бажання, можливості й таланти! Вони всі різні, але кожен по-своєму оригінальний і неповторний!
Давайте всі підтримаємо лайками нашу талановиту молодь в соціальних мережах!
Тож переглядаємо і насолоджуємося!
Наближаємо перемогу разом!

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x