Фестиваль відеопоезії “Мова – це кордон!”

Цьогоріч фестиваль відеопоезій зібрав  тих, хто по-справжньому закоханий у рідну мову, в українське слово! Учні І-ІІ курсів проявили  свої здібності в декламуванні поезій сучасних українських поетів.
Відкриває фестиваль поезії учень 1 курсу (проф. “Моторист (машиніст), матрос”) ГОРДІЄНКО АРТУР, прочитавши поезію Миколи Пироженка “Рідна мова”.

Вірш Любові Відути “Із мовою” читає учениця 2 курсу БАБІЧ ОЛЕКСАНДРА. Олександра талановита, розумна, відповідальна і завжди усміхнена дівчина.

Вірш Т. Масенко “Краса рідної мови” читає учень 1 курсу (проф. “Моторист (машиніст), матрос” МАРК САЛІМОВ.
Марк активний, цілеспрямований, веселий хлопець, який впевнено крокує за своєю мрією.

Вірш “Рідна мова” Юлії Косинської читає учениця 1 курсу ХОЛОДОВА ОЛЕКСАНДРА (проф. “Кухар судновий, офіціант судновий”). Олександра дуже талановита дівчина і ми про неї ще не раз почуємо!

Вірш “Рідна мова” Спепана Жупанина читає учень 1 курсу ВЄЛЬЧЕВ МИКИТА (проф. “Кухар судновий, офіціант судновий”). Микита розумний хлопець, який ще не раз здивує і вразить нас своїм талантом, наполегливістю й старанністю!

Вірш Василя Сосюрченка “Мені казав один ханжа…” читає учень 1 курсу БАБАЧЕНКО АНТОН (проф. “Моторист (машиніст), матрос”). У Антона є мрія – побачити відновлену, відроджену й відбудовану найкращу країну в світі – Україну! Антоне, це не мрія! Це мета! І все у ваших руках!

Вірш Любові Забашти “Рідна мова” читає учень 1 курсу НАЙДЬОНОВ ОЛЕКСАНДР (проф. “Моторист (машиніст), матрос”). Олександр активний, енергійний, впевнений й відповідальний хлопець. Він мріє стати капітаном і подорожувати світом. Тож побажаємо йому реалізувати свою мрію!

Вірш О. Василенко “Я – українка!” читає учениця 2 курсу ЛАГОДА КАТЕРИНА (проф. “Кухар; кухар судновий; офіціант судновий”). Катерина любить читати, малювати, готувати. Вона мріє стати кухарем і годувати всіх українців смачними і вишуканими стравами!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x