Спротив окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя триває!

10 років тому, росія розпочала найбільшу з часів Другої світової війни військову агресію в Європі, грубо порушуючи територіальну цілісність та суверенітет України. Російські війська окупували Крим, це стало першою частиною російсько-української війни.

20 лютого 2014 року почалося активне переміщення російських військових підрозділів у Криму та районі Керченської протоки. Ця дата зафіксована на медалі Міністерства оборони росії “За повернення Криму”.

26 лютого за закликом  Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної Ради Криму вийшли тисячі кримських татар, українських активістів та представників інших національностей, щоб чинити спротив російській окупації та підтримати територіальну цілісність України. Мітинг зібрав від 5 до 10 тисяч учасників. Внаслідок тисняви та сутичок загинули двоє мітингувальників, 79 осіб дістали поранень різного ступеня тяжкості.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії росії. Протягом цих років країна-агресор продовжує вибраний шлях загарбництва та викривлення історії, захоплення територій України та знищення наших міст.

Кримський спротив триває. Крим чекає на повернення в Україну.

У 2020 році, у річницю проведення мітингу 26 лютого, була встановлена пам’ятна дата – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Крим – це Батьківщина українців і кримськотатарського народу, які по праву є господарями своєї землі.

Плакати

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x