Результати відбіркового етапу конкурсу ім. Петра Яцика

Добіг кінця відбірковий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Упродовж двох днів (29-30 листопада) учні 1-3 курсів мали змогу проявити себе і довести, що вони найкращі знавці нашої солов’їної.
Вітаємо ученицю ІІ курсу ТІТОР ДІАНУ з перемогою – І місце!
ІІ місце – ПРОКІПЧИН АРТЕМ (ІІ курс), ШАПОВАЛ ДЕНИС (І курс).
ІІІ місце – БАБІЧ ОЛЕКСАНДРА (І курс), ГОРЬКА ЮЛІЯ (ІІ курс), ГОРОЩУК ЕММА (І курс).


За активну участь у відбірковому етапі Конкурсу були відзначені наступні учні: ДОНЧЕНКО САБРІНА (ІІ курс), АКАРОВ АРТУР (ІІІ курс), БОБРИШЕВ КІР’ЯН (І курс), БУРЯ ТАРАС (ІІІ курс), ВАРВАРУК АРТУР (ІІІ курс), МАРЧЕНКО КАТЕРИНА (ІІІ курс), ДАНИЛЬЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (І курс), ШАТАЛОВ ІВАН (І курс), ДОЦЕНКО ДАР’Я (І курс), ВАСЬКІВ СОФІЯ (ІІІ курс), МАЛАШЕНКО МАКСИМ (І курс), КИРИЧЕНКО СНІЖАНА (І курс).
Вітаємо!

Вебінар

30 січня 2023 року відбувся вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури в умовах змішаного навчання».Наталія Квас, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», розпочала свій виступ висловом Д. Дьюї «Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цього вчора», наголосивши на його актуальності. […]

Вітаємо!

Комунальним закладом “Запорізькій обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості “Збережемо Україну разом “. У конкурсі взяли участь і наші учні. Вітаємо ученицю ІІ курсу Волкову Кіру, яка посіла 2 місце в номінації “Літературна творчість” та ученицю ІІІ курсу Щербину Надію, яка посіла 2 […]

Вітаємо!

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Цетру вітають всіх з Днем соборності України. Приєднуємося до флешмобу, який започаткував КЗ “Центр туризму” ЗОР. Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить. Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!

10 січня 2023 року відбувся єдиний день засідання методичних комісій ДНЗ “Запорізький ЦПТОВТ”. Педагогічні працівники підбили підсумки роботи у 1 семестрі 2022-2023н.р, ознайомилися зпрезентаціями власного педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2022-2023нр. та обговорили освітянські завдання на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x