Результати відбіркового етапу конкурсу ім. Петра Яцика

Добіг кінця відбірковий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Упродовж двох днів (29-30 листопада) учні 1-3 курсів мали змогу проявити себе і довести, що вони найкращі знавці нашої солов’їної.
Вітаємо ученицю ІІ курсу ТІТОР ДІАНУ з перемогою – І місце!
ІІ місце – ПРОКІПЧИН АРТЕМ (ІІ курс), ШАПОВАЛ ДЕНИС (І курс).
ІІІ місце – БАБІЧ ОЛЕКСАНДРА (І курс), ГОРЬКА ЮЛІЯ (ІІ курс), ГОРОЩУК ЕММА (І курс).


За активну участь у відбірковому етапі Конкурсу були відзначені наступні учні: ДОНЧЕНКО САБРІНА (ІІ курс), АКАРОВ АРТУР (ІІІ курс), БОБРИШЕВ КІР’ЯН (І курс), БУРЯ ТАРАС (ІІІ курс), ВАРВАРУК АРТУР (ІІІ курс), МАРЧЕНКО КАТЕРИНА (ІІІ курс), ДАНИЛЬЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (І курс), ШАТАЛОВ ІВАН (І курс), ДОЦЕНКО ДАР’Я (І курс), ВАСЬКІВ СОФІЯ (ІІІ курс), МАЛАШЕНКО МАКСИМ (І курс), КИРИЧЕНКО СНІЖАНА (І курс).
Вітаємо!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x