Про співпрацю на базі STEM-Хабу

З 2022 в Україні триває інноваційний освітній проєкт «Організаційні та методичні умови створення STEM-центрів». 13 вересня 2023 р. на базі STEM-Хабу при КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбувся практикум на тему «STEM-як інструмент модернізації змісту технологічної освіти». Від нашого закладу освіти долучився викладач фізики і астрономії, інформатики Загорулько Павло Володимирович.

Під час заняття учасники ознайомились з навчальним роботом-конструктором «Makeblock Cody Rocky». Також обговорили оптимальне використання можливостей сучасних педагогічних та інформаційних технологій, перспективи впровадження  STEM освіти. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з фахівцями регіонального STEM-Хабу.

Вибір професії — це важливий крок у житті кожної людини. Перш за все – це відповідальність, яка полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях та із задоволенням йти ним по життю, адже робота становить суттєву частину життя людини.“Чому я обрав робітничу професію?”.Для впевнених і цілеспрямованих юнаків відповідь на це запитання буде очевидною!⚓🛟⚓🛟⚓🛟⚓Мрієш здобути бажану […]

Я хочу миру!

21 вересня – Всесвітній день миру.До Дня миру долучаємося і ми. Учениця третього курсу ЛЕРА ШАРИНСЬКА (“Кухар, кухар судновий, офіціант судновий”) читає поезію Надії Красоткіної “Я хочу миру” (керівник: викладач української мови і літератури Кокіна І.А.)СЛАВА ЗСУ!💙💛І ЩИРО ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА ВСЕ, ЩО ВИ ЗАРАЗ РОБИТЕ! 💙💛

1 вересня! Стартуємо!Учні гр. 1-2 разом з кл. керівником І.А.КОКІНОЮ та майстром в/н П.О.ГІРІНИМ вирушають у трирічне плавання по морям і океанам знань, цікавих пригод і подій!Хлопці – ТВОРЧІ, КРЕАТИВНІ, РІШУЧІ, РОЗУМНІ! Слідкуйте за нашими подорожами і дізнаєтеся багато чого цікавого!Тож віддати швартові⛓️, підняти вітрила ⛵і повний вперед⛴️!

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x