Професійне визнання

Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, в стінах Запорізької обласної філармонії зібралися освітяни всіх провідних навчальних закладів Запорізької області. Там були і представники нашого навчального закладу Н.М.Квас (заст.директора з НВ роботи) й І.А.Кокіна (викл. української мови та літератури).
Багато слів лунало на адресу всіх педагогів, які в складні часи для нашої країни продовжують свою освітянську діяльність. Згадали й вшанували хвилиною мовчання тих освітян, які віддали своє життя заради нашого з вами мирного майбутнього.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців та плідну педагогічну діяльність Кокіна Ірина Анатоліївна була нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України. Багато було зроблено Іриною Анатоліївною, але попереду ще більше роботи. Тож побажаємо творчого натхнення, здоров’я та подальших успіхів у роботі.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x