Перспективи майбутніх випускників

В рамках роботи з майбутніми випускниками та з метою надання актуальної інформації щодо можливостей подальшої освіти за спеціальністю 31 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з представниками Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного. Зустріч відвідали батьки та учні групи 21-22, які навчаються за професією «Моторист (машиніст); матрос» та закінчують навчання у червні 2022 року.

На початку виступила директор інституту, доктор технічних наук, професор Тимощук Олена Миколаївна, яка розповіла присутнім про свій заклад освіти, матеріально-технічну базу, досягнення і здобутки, співпрацю з роботодавцями та міжнародними партнерами.

Далі слово взяли доценти кафедри навігації і управління суднами Нікітін Павло Володимирович та Клочков Юрій Петрович, які окреслили сучасний стан морської освіти в Україні, перспективи навчання в інституті та посади, які зможуть обіймати випускники.

Детальну інформацію щодо освітніх програм та спеціальностей, умов та особливостей вступної кампанії-2022, документації та подальшого навчання надала Голова приймальної комісії, доцент Ганношина Ірина Миколаївна.

Ця зустріч викликала жвавий інтерес наших майбутніх випускників та їхніх батьків. Представники інституту дали вичерпні відповіді на всі запитання, а також запропонували пройти профорієнтаційний тест, щоби краще визначитися зі спеціальністю, на яку вступати вчитися далі.

Ми щиро дякуємо всім представникам Київського інституту водного транспорту та особисто Олені Миколаївні за приділений час та увагу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x