Перспективи майбутніх випускників

В рамках роботи з майбутніми випускниками та з метою надання актуальної інформації щодо можливостей подальшої освіти за спеціальністю 31 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з представниками Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного. Зустріч відвідали батьки та учні групи 21-22, які навчаються за професією «Моторист (машиніст); матрос» та закінчують навчання у червні 2022 року.

На початку виступила директор інституту, доктор технічних наук, професор Тимощук Олена Миколаївна, яка розповіла присутнім про свій заклад освіти, матеріально-технічну базу, досягнення і здобутки, співпрацю з роботодавцями та міжнародними партнерами.

Далі слово взяли доценти кафедри навігації і управління суднами Нікітін Павло Володимирович та Клочков Юрій Петрович, які окреслили сучасний стан морської освіти в Україні, перспективи навчання в інституті та посади, які зможуть обіймати випускники.

Детальну інформацію щодо освітніх програм та спеціальностей, умов та особливостей вступної кампанії-2022, документації та подальшого навчання надала Голова приймальної комісії, доцент Ганношина Ірина Миколаївна.

Ця зустріч викликала жвавий інтерес наших майбутніх випускників та їхніх батьків. Представники інституту дали вичерпні відповіді на всі запитання, а також запропонували пройти профорієнтаційний тест, щоби краще визначитися зі спеціальністю, на яку вступати вчитися далі.

Ми щиро дякуємо всім представникам Київського інституту водного транспорту та особисто Олені Миколаївні за приділений час та увагу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Як добре, що завдяки різним конкурсам, флешмобам, челенджам, арт-майданчикам наші учні мають можливість проявити себе, реалізувати, заявити про себе на весь світ!Так, дякуючи НМЦ ПТО у Запорізькій області та методисту Оксані Матяшевій, здобувач освіти ІІІ курсу БОЙКО ІЛЛЯ (керівник Кокіна І.А) мав змогу взяти участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “Ми- разом! Ми – сильні! Ми […]

23 травня 2023 року на платформі Zoom відбувся обласний конкурс з англійської мови у форматі TED Talks на тему «My philosophy for a happy life» серед здобувачів освіти П(ПТ)О області. Тема конкурсу невипадкова, адже вічні питання про людське буття і призначення, про щастя і шляхи його досягнення завжди хвилювали молодих людей. «Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно […]

24 травня 2023 року на базі комунальної установи “Запорізький обласний центр молоді” Запорізької обласної ради відбувся Обласний профорієнтаційний захід “Вибір професії – дорога майбутнього” для учнів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Наш освітній заклад представляв профільні професії – “Моторист (машиніст); матрос” та “Кухар судновий, офіціант судновий”. Виклдачка спецдисциплін кулінарного циклу Луценко О.В. провела для […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x