Перспективи майбутніх випускників

В рамках роботи з майбутніми випускниками та з метою надання актуальної інформації щодо можливостей подальшої освіти за спеціальністю 31 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з представниками Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного. Зустріч відвідали батьки та учні групи 21-22, які навчаються за професією «Моторист (машиніст); матрос» та закінчують навчання у червні 2022 року.

На початку виступила директор інституту, доктор технічних наук, професор Тимощук Олена Миколаївна, яка розповіла присутнім про свій заклад освіти, матеріально-технічну базу, досягнення і здобутки, співпрацю з роботодавцями та міжнародними партнерами.

Далі слово взяли доценти кафедри навігації і управління суднами Нікітін Павло Володимирович та Клочков Юрій Петрович, які окреслили сучасний стан морської освіти в Україні, перспективи навчання в інституті та посади, які зможуть обіймати випускники.

Детальну інформацію щодо освітніх програм та спеціальностей, умов та особливостей вступної кампанії-2022, документації та подальшого навчання надала Голова приймальної комісії, доцент Ганношина Ірина Миколаївна.

Ця зустріч викликала жвавий інтерес наших майбутніх випускників та їхніх батьків. Представники інституту дали вичерпні відповіді на всі запитання, а також запропонували пройти профорієнтаційний тест, щоби краще визначитися зі спеціальністю, на яку вступати вчитися далі.

Ми щиро дякуємо всім представникам Київського інституту водного транспорту та особисто Олені Миколаївні за приділений час та увагу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя. Із 2014 року по червень 2021 року загинуло щонайменше 240 дітей.Відповідно до інформації з державного порталу «Діти війни» станом на 2 травня 2024 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано […]

На сучасному етапі розвитку суспільства, де щодня кожна людина опрацьовує велику кількість інформації, важлива роль відводиться читанню. Воно лежить в основі освітньої, пізнавальної, професійної, а також щоденної діяльності людини. Художня література здатна впливати на особистість, формувати світоглядну культуру, розвивати аналітичні навички, критичне мислення, в деяких ситуаціях зберегти психічне здоров’я й навіть кардинально змінити життя. 29 […]

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день. Щороку близько 5,4 мільйонів людей помирають від хвороб, пов’язаних із. Якщо ми залишимо цю проблему невирішеною, кількість смертей від тютюнопаління збільшиться до 8 мільйонів у 2030 році. За […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x