Перспективи майбутніх випускників

В рамках роботи з майбутніми випускниками та з метою надання актуальної інформації щодо можливостей подальшої освіти за спеціальністю 31 травня 2022 року відбулася онлайн-зустріч з представниками Київського інституту водного транспорту ім. Петра Конашевича-Сагайдачного. Зустріч відвідали батьки та учні групи 21-22, які навчаються за професією «Моторист (машиніст); матрос» та закінчують навчання у червні 2022 року.

На початку виступила директор інституту, доктор технічних наук, професор Тимощук Олена Миколаївна, яка розповіла присутнім про свій заклад освіти, матеріально-технічну базу, досягнення і здобутки, співпрацю з роботодавцями та міжнародними партнерами.

Далі слово взяли доценти кафедри навігації і управління суднами Нікітін Павло Володимирович та Клочков Юрій Петрович, які окреслили сучасний стан морської освіти в Україні, перспективи навчання в інституті та посади, які зможуть обіймати випускники.

Детальну інформацію щодо освітніх програм та спеціальностей, умов та особливостей вступної кампанії-2022, документації та подальшого навчання надала Голова приймальної комісії, доцент Ганношина Ірина Миколаївна.

Ця зустріч викликала жвавий інтерес наших майбутніх випускників та їхніх батьків. Представники інституту дали вичерпні відповіді на всі запитання, а також запропонували пройти профорієнтаційний тест, щоби краще визначитися зі спеціальністю, на яку вступати вчитися далі.

Ми щиро дякуємо всім представникам Київського інституту водного транспорту та особисто Олені Миколаївні за приділений час та увагу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Вебінар

30 січня 2023 року відбувся вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури в умовах змішаного навчання».Наталія Квас, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», розпочала свій виступ висловом Д. Дьюї «Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цього вчора», наголосивши на його актуальності. […]

Вітаємо!

Комунальним закладом “Запорізькій обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості “Збережемо Україну разом “. У конкурсі взяли участь і наші учні. Вітаємо ученицю ІІ курсу Волкову Кіру, яка посіла 2 місце в номінації “Літературна творчість” та ученицю ІІІ курсу Щербину Надію, яка посіла 2 […]

Вітаємо!

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Цетру вітають всіх з Днем соборності України. Приєднуємося до флешмобу, який започаткував КЗ “Центр туризму” ЗОР. Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить. Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!

10 січня 2023 року відбувся єдиний день засідання методичних комісій ДНЗ “Запорізький ЦПТОВТ”. Педагогічні працівники підбили підсумки роботи у 1 семестрі 2022-2023н.р, ознайомилися зпрезентаціями власного педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2022-2023нр. та обговорили освітянські завдання на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x