Перспективи випускників

21 березня 2023 року відбулася довгоочікувана зустріч випускної групи “Мотористи (машиністи) матроси” (кл.керівник Кокіна І А.) зі співробітниками Київського державного інституту водного транспорта ім. Петра Конашевича-Сагайдачного (Державний університет інфраструктури і технологій).
На зустрічі були представники ректорату, кафедр інституту, приймальної комісії: ОЛЕНА ТИМОЩУК, ЮРІЙ КЛОЧКОВ, СЕРГІЙ ТАРАНЕНКО, ОЛЬГА МЕЛЬНИК, ВОЛОДИМИР ЧЕРЕДНИК, ІРИНА ГАННОШИНА, ПАВЛО НІКІТІН, ІННА СКЛЯРЕНКО, ОЛЕКСАНДР МАКАРОВ, ВАСИЛЬ СТЕПУХ, які розказали про вступну кампанію-2023, умови вступу і наявність спеціальностей. І найголовніше – запропонували безкоштовні онлайн-курси з підготовки до НМТ-2023 на базі їхнього навчального закладу.
На зустріч завітали як учні, так і батьки наших випускників. Всі мали можливість поставити запитання і отримати вичерпні відповіді щодо вступу у цей навчальний заклад.
Дякуємо за надану інформацію і за запрошення!

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x