Перспективи випускників

21 березня 2023 року відбулася довгоочікувана зустріч випускної групи “Мотористи (машиністи) матроси” (кл.керівник Кокіна І А.) зі співробітниками Київського державного інституту водного транспорта ім. Петра Конашевича-Сагайдачного (Державний університет інфраструктури і технологій).
На зустрічі були представники ректорату, кафедр інституту, приймальної комісії: ОЛЕНА ТИМОЩУК, ЮРІЙ КЛОЧКОВ, СЕРГІЙ ТАРАНЕНКО, ОЛЬГА МЕЛЬНИК, ВОЛОДИМИР ЧЕРЕДНИК, ІРИНА ГАННОШИНА, ПАВЛО НІКІТІН, ІННА СКЛЯРЕНКО, ОЛЕКСАНДР МАКАРОВ, ВАСИЛЬ СТЕПУХ, які розказали про вступну кампанію-2023, умови вступу і наявність спеціальностей. І найголовніше – запропонували безкоштовні онлайн-курси з підготовки до НМТ-2023 на базі їхнього навчального закладу.
На зустріч завітали як учні, так і батьки наших випускників. Всі мали можливість поставити запитання і отримати вичерпні відповіді щодо вступу у цей навчальний заклад.
Дякуємо за надану інформацію і за запрошення!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x