Пам’ять жива…

Багато років за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту вивчення Голокосту проводиться Міжнародний конкурс творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів “Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності”. Інтерес до конкурсу зростає з кожним роком, а особливо зараз, “… коли війни та геноциди минулого ми розглядаємо через призму трагедії сьогодення”.

Наш освітній заклад представляла Кіра Волкова – ерудована, здібна, творча учениця. Тож не дивно, що її робота була відзначена сертифікатом.

Щиро вітаємо Кіру та її кервника Семенову Ольгу Вікторівну з участю у цьому конкурсі і бажаємо подальших успіхів та досягнень!

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x