Новорічний креатив

Створюємо святковий настрій – беремо участь у Відкритому обласному онлайн-конкурсі “Новорічний креатив”.

Цей конкурс став нагодою показати свій кулінарний талант для Захарченко Мілени. Здобувачка освіти 1 курсу виготовила та декорувала кондитерську композицію під назвою “Солодка мрія”: казковий пряничний будиночок, сніговиків та різдвяні ялинки. Робота подана у номінації “Різдвяний декор”. Керівник – Федотова Лариса Олександрівна.

Учениця 1 курсу Шалімова Дар’я створила оригінальну композицію “Різдвяне диво” у номінації “Різдвіний декор”. Керівник – Луценко Ольга Вікторівна.

Учень 3 курсу Шевелев Павло підготував роботу “Святкова ялинка” у номінації “Різдвяний декор”. Керівник – Панченко Віта Володимирівна.

До конкурсу долучився гурток “Світ продуктів”, учасники якого під керівництвом Аксьонової Олени Іванівни виготовили “Різдвяні ліхтарики” у номінації “Різдвяний декор”.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя. Із 2014 року по червень 2021 року загинуло щонайменше 240 дітей.Відповідно до інформації з державного порталу «Діти війни» станом на 2 травня 2024 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано […]

На сучасному етапі розвитку суспільства, де щодня кожна людина опрацьовує велику кількість інформації, важлива роль відводиться читанню. Воно лежить в основі освітньої, пізнавальної, професійної, а також щоденної діяльності людини. Художня література здатна впливати на особистість, формувати світоглядну культуру, розвивати аналітичні навички, критичне мислення, в деяких ситуаціях зберегти психічне здоров’я й навіть кардинально змінити життя. 29 […]

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день. Щороку близько 5,4 мільйонів людей помирають від хвороб, пов’язаних із. Якщо ми залишимо цю проблему невирішеною, кількість смертей від тютюнопаління збільшиться до 8 мільйонів у 2030 році. За […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x