Новорічний креатив

Створюємо святковий настрій – беремо участь у Відкритому обласному онлайн-конкурсі “Новорічний креатив”.

Цей конкурс став нагодою показати свій кулінарний талант для Захарченко Мілени. Здобувачка освіти 1 курсу виготовила та декорувала кондитерську композицію під назвою “Солодка мрія”: казковий пряничний будиночок, сніговиків та різдвяні ялинки. Робота подана у номінації “Різдвяний декор”. Керівник – Федотова Лариса Олександрівна.

Учениця 1 курсу Шалімова Дар’я створила оригінальну композицію “Різдвяне диво” у номінації “Різдвіний декор”. Керівник – Луценко Ольга Вікторівна.

Учень 3 курсу Шевелев Павло підготував роботу “Святкова ялинка” у номінації “Різдвяний декор”. Керівник – Панченко Віта Володимирівна.

До конкурсу долучився гурток “Світ продуктів”, учасники якого під керівництвом Аксьонової Олени Іванівни виготовили “Різдвяні ліхтарики” у номінації “Різдвяний декор”.

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x