Конкурс малюнків та карвінгу до свята Halloween

У ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” тривають Дні гуманітарних предметів. Так співпало, що у цей час англомовні країни відзначають одне з найдавніших та незвичайних свят – Гелловін (31 жовтня). Свято символізує початок зими та прихід нечистих сил. Важливий атрибут свята – світильник Джека (гарбуз зі свічкою усередині). Звичайно, ми не могли оминути увагою таку цікаву сторінку іншомовної культури. Напередодні свята учні познайомилися з історією, традиціями та символами Геловіна. Молоді подобаються всі ці витівки з нечистю, відьмами, привидами. Тому були проведені конкурси на кращий малюнок та найстрашніший ліхтарик з гарбуза. Результати можна побачити на відео.

ДКА у групі 19-20

27 червня 2024р у ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 19-20 за професією “Моторист (машиніст), матрос”. Шановні випускники!Бажаємо вам відкрити для себе безмежний світ можливостей! Нехай ваша дорога буде світлою та наповненою добром і любов’ю.Попутного вітру у вітрила!

 28 років тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію України. Найдемократичніша, як її назвали у світі, українська Конституція проголосила, що держава обрала власний шлях для розвитку, і визначила: головною у цій державі є людина. Її прагнення, її інтереси, її цінності, […]

ДКА у групі 3-5

26 червня 2024р у ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі 3-5 за професією “Кухар, офіціант”. Шановні випускники! Бажаємо вам особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Успіхів у вашій майбутній діяльності!

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x