Конкурс з предметів природничого циклу “Світ у його нескінченних проявах”

З 15 вересня по 22 листопада 2021 року НМЦ ПТО у Запорізькій області проводив конкурс серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Запорізької області з предметів природничого циклу (біологія, екологія, хімія) «Світ у його нескінчених проявах».

ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту”  представляла здобувачка освіти групи 7-8  Васьків Софія під керівництвом викладачки Федотової Лариси Олександрівни.

Конкурс проводився за трьома номінаціями. Результати конкурсу оприлюднили 30 листопада 2021 року на відео-конференції в ZOOM представники  жюри та куратор природничо-математичного циклу Матяшева Оксана Борисівна.

У номінації «Цінуй своє життя» представлявся відеоматеріал з біологічних основ здорового способу життя. За результатами оцінювання  Васьків Софія  посіла ІІI місце.

У номінації «Кристальні самоцвіти» необхідно було виростити полікристал. На розгляд журі представлявся матеріал власної дослідницької діяльності у формі мультимедійної презентації та відеоролик, у якому необхідно показати кінцевий результат – вирощений кристал. За результатами оцінювання робота Софії посіла ІІI місце.

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди учениці та викладачки роботи вийшли яскравими, незвичайними, веселими і незабутніми. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x