Конкурс з предметів природничого циклу “Світ у його нескінченних проявах”

З 15 вересня по 22 листопада 2021 року НМЦ ПТО у Запорізькій області проводив конкурс серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Запорізької області з предметів природничого циклу (біологія, екологія, хімія) «Світ у його нескінчених проявах».

ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту”  представляла здобувачка освіти групи 7-8  Васьків Софія під керівництвом викладачки Федотової Лариси Олександрівни.

Конкурс проводився за трьома номінаціями. Результати конкурсу оприлюднили 30 листопада 2021 року на відео-конференції в ZOOM представники  жюри та куратор природничо-математичного циклу Матяшева Оксана Борисівна.

У номінації «Цінуй своє життя» представлявся відеоматеріал з біологічних основ здорового способу життя. За результатами оцінювання  Васьків Софія  посіла ІІI місце.

У номінації «Кристальні самоцвіти» необхідно було виростити полікристал. На розгляд журі представлявся матеріал власної дослідницької діяльності у формі мультимедійної презентації та відеоролик, у якому необхідно показати кінцевий результат – вирощений кристал. За результатами оцінювання робота Софії посіла ІІI місце.

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди учениці та викладачки роботи вийшли яскравими, незвичайними, веселими і незабутніми. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Як добре, що завдяки різним конкурсам, флешмобам, челенджам, арт-майданчикам наші учні мають можливість проявити себе, реалізувати, заявити про себе на весь світ!Так, дякуючи НМЦ ПТО у Запорізькій області та методисту Оксані Матяшевій, здобувач освіти ІІІ курсу БОЙКО ІЛЛЯ (керівник Кокіна І.А) мав змогу взяти участь у Всеукраїнському віртуальному арт-просторі “Ми- разом! Ми – сильні! Ми […]

23 травня 2023 року на платформі Zoom відбувся обласний конкурс з англійської мови у форматі TED Talks на тему «My philosophy for a happy life» серед здобувачів освіти П(ПТ)О області. Тема конкурсу невипадкова, адже вічні питання про людське буття і призначення, про щастя і шляхи його досягнення завжди хвилювали молодих людей. «Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно […]

24 травня 2023 року на базі комунальної установи “Запорізький обласний центр молоді” Запорізької обласної ради відбувся Обласний профорієнтаційний захід “Вибір професії – дорога майбутнього” для учнів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Наш освітній заклад представляв профільні професії – “Моторист (машиніст); матрос” та “Кухар судновий, офіціант судновий”. Виклдачка спецдисциплін кулінарного циклу Луценко О.В. провела для […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x