Конкурс з предметів природничого циклу “Світ у його нескінченних проявах”

З 15 вересня по 22 листопада 2021 року НМЦ ПТО у Запорізькій області проводив конкурс серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Запорізької області з предметів природничого циклу (біологія, екологія, хімія) «Світ у його нескінчених проявах».

ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту”  представляла здобувачка освіти групи 7-8  Васьків Софія під керівництвом викладачки Федотової Лариси Олександрівни.

Конкурс проводився за трьома номінаціями. Результати конкурсу оприлюднили 30 листопада 2021 року на відео-конференції в ZOOM представники  жюри та куратор природничо-математичного циклу Матяшева Оксана Борисівна.

У номінації «Цінуй своє життя» представлявся відеоматеріал з біологічних основ здорового способу життя. За результатами оцінювання  Васьків Софія  посіла ІІI місце.

У номінації «Кристальні самоцвіти» необхідно було виростити полікристал. На розгляд журі представлявся матеріал власної дослідницької діяльності у формі мультимедійної презентації та відеоролик, у якому необхідно показати кінцевий результат – вирощений кристал. За результатами оцінювання робота Софії посіла ІІI місце.

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди учениці та викладачки роботи вийшли яскравими, незвичайними, веселими і незабутніми. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Вебінар

30 січня 2023 року відбувся вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи на уроках української мови та літератури в умовах змішаного навчання».Наталія Квас, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», розпочала свій виступ висловом Д. Дьюї «Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цього вчора», наголосивши на його актуальності. […]

Вітаємо!

Комунальним закладом “Запорізькій обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” Запорізької обласної ради було проведено обласний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості “Збережемо Україну разом “. У конкурсі взяли участь і наші учні. Вітаємо ученицю ІІ курсу Волкову Кіру, яка посіла 2 місце в номінації “Літературна творчість” та ученицю ІІІ курсу Щербину Надію, яка посіла 2 […]

Вітаємо!

Педагогічний колектив та здобувачі освіти Цетру вітають всіх з Днем соборності України. Приєднуємося до флешмобу, який започаткував КЗ “Центр туризму” ЗОР. Велична і свята, моя ти Україно, Лише тобі карать нас і судить. Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!

10 січня 2023 року відбувся єдиний день засідання методичних комісій ДНЗ “Запорізький ЦПТОВТ”. Педагогічні працівники підбили підсумки роботи у 1 семестрі 2022-2023н.р, ознайомилися зпрезентаціями власного педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2022-2023нр. та обговорили освітянські завдання на 2 семестр 2022-2023 н.р.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x