Конкурс з предметів природничого циклу “Світ у його нескінченних проявах”

З 15 вересня по 22 листопада 2021 року НМЦ ПТО у Запорізькій області проводив конкурс серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Запорізької області з предметів природничого циклу (біологія, екологія, хімія) «Світ у його нескінчених проявах».

ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту”  представляла здобувачка освіти групи 7-8  Васьків Софія під керівництвом викладачки Федотової Лариси Олександрівни.

Конкурс проводився за трьома номінаціями. Результати конкурсу оприлюднили 30 листопада 2021 року на відео-конференції в ZOOM представники  жюри та куратор природничо-математичного циклу Матяшева Оксана Борисівна.

У номінації «Цінуй своє життя» представлявся відеоматеріал з біологічних основ здорового способу життя. За результатами оцінювання  Васьків Софія  посіла ІІI місце.

У номінації «Кристальні самоцвіти» необхідно було виростити полікристал. На розгляд журі представлявся матеріал власної дослідницької діяльності у формі мультимедійної презентації та відеоролик, у якому необхідно показати кінцевий результат – вирощений кристал. За результатами оцінювання робота Софії посіла ІІI місце.

Завдяки професіоналізму, креативності та злагодженій роботі дружної команди учениці та викладачки роботи вийшли яскравими, незвичайними, веселими і незабутніми. Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x