Конкурс есе “Чи мова має значення,”

Підбиті підсумки Конкурсу есе на тему “Чи мова має значення?”, який проводився з 18.10.2023 р. до 03.11.2023 р. в рамках Днів гуманітарних дисциплінта до Дня української писемності та мови.
Участь у конкурсі взяли здобувачі освіти 1-3 курсів. Дуже важко було визначити переможця! 🏆🏆🏆 Тому вирішено відзначити авторів найкращих творів-есе сертифікатами: ГРЕЧЕНКО АНАСТАСІЮ, ДОНЧЕНКО САБРІНУ, КУЗНЄЦОВУ ОЛЬГУ, КИРИЛЕНКО ОЛЕКСАНДРА, НІКІФОРОВА ОЛЕКСАНДРА, ТАРАНА ДЕНИСА, ХІМІЧА МАКСИМА, ЧМИХАЛА ДАНІІЛА, КОРСУН АДЕЛІНУ, ВАРАКУТУ МАРІЮ, ЛИСЕНКА ДАНІЇЛА, БИКОВА ОЛЕКСАНДРА, ВОЛКОВСЬКОГО ДАНІІЛА.
Молодці! ❤️
Так тримати! 💙💛

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x