Конкурс есе “Чи мова має значення,”

Підбиті підсумки Конкурсу есе на тему “Чи мова має значення?”, який проводився з 18.10.2023 р. до 03.11.2023 р. в рамках Днів гуманітарних дисциплінта до Дня української писемності та мови.
Участь у конкурсі взяли здобувачі освіти 1-3 курсів. Дуже важко було визначити переможця! 🏆🏆🏆 Тому вирішено відзначити авторів найкращих творів-есе сертифікатами: ГРЕЧЕНКО АНАСТАСІЮ, ДОНЧЕНКО САБРІНУ, КУЗНЄЦОВУ ОЛЬГУ, КИРИЛЕНКО ОЛЕКСАНДРА, НІКІФОРОВА ОЛЕКСАНДРА, ТАРАНА ДЕНИСА, ХІМІЧА МАКСИМА, ЧМИХАЛА ДАНІІЛА, КОРСУН АДЕЛІНУ, ВАРАКУТУ МАРІЮ, ЛИСЕНКА ДАНІЇЛА, БИКОВА ОЛЕКСАНДРА, ВОЛКОВСЬКОГО ДАНІІЛА.
Молодці! ❤️
Так тримати! 💙💛

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні! Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту проводить опитування щодо Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Для участі в опитуванні, заповінть цю гугл-форму: https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7 Участь у опитуванні є анонімною. Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.

Дякуємо!

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Бажаємо вам міцного здоров’я, відваги, потужної підтримки від рідних та побратимів. Бережіть себе, наші герої!Захисники і захисниці, ви – все, що у нас є! Низький уклін вам!Світла пам’ять всім, хто віддав своє життя.💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛Учні й педагоги ДНЗ […]

27 листопада всі згадували “царівну української літератури” – Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня її народження.Тож і в нашому закладі освіти не оминули цю подію. Викладач української мови та літератури Кокіна Ірина Анатоліївна провела позакласний захід на тему “Таємниці “царівни” української літератури”.Захід відбувся 29 листопада з учнями 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар, офіціант”).Було […]

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний день волонтерства. Сьогодні здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ» познайомилися із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який провели Владислав Яцук, Анна Бондаренко, Олександр Педан, Дмитро Бурак.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x