Конкурс “Гастрономічні традиції Великодня 2024”

Великдень — одне з головних християнських свят, яке дуже люблять дорослі й діти. Воно символізує перемогу добра та життя, тому цей день завжди оповитий особливо світлою та радісною атмосферою. На Великдень в Україні готують ритуальну випічку – паски та красять яйця. У багатьох родинах нашої країни великодні традиції та обряди дотримуються практично в незмінному вигляді, такими, якими вони дійшли до нас з найдавніших часів.  

Майстри виробничого навчання  ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» Бражник Марина, Васюніна Людмила, Кулік Лариса та Штефко Любов також долучилися до участі у конкурсі, який організувала  Громадська організація «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області. Вони поділилися своїми родинними рецептами для електронної книги рецептів “Гастрономічний код нації. Великодні традиції України”.

Практична робота включала в себе: рецепт (паска, фірмова сімейна пасхальна страва); технологію приготування; фото заготовки; фото готового випеченого виробу, готової сімейної пасхальної страви; фото фарбованого яйця з описом способу фарбування; особисте фото з готовими стравами; загальне фото – презентацію страв.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x