Здоров’я – скарб. Бережімо його

15 листопада 2023 року відбувся обласний семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання на тему «Новітні підходи до викладання фізичної культури. Формування в учнів мотивації щодо збереження власного здоров’я». Cемінар відкрила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова, яка підкреслила актуальність занять фізичною культурою для організації та оптимізації режиму життя, збереження і підвищення працездатності здобувачів освіти протягом усього періоду навчання.
Учасники онлайн семінару обговорили новітні методи викладання сучасного уроку, акцентували увагу на важливості уроків фізичної культури для здоров’я здобувачів освіти, висвітлили проблеми викладання уроків фізичної культури дистанційно та в умовах воєнного стану.

Наш освітній заклад представляли Дячко А.А., керівник фізичного виховання та Драчевський І.В., викладач фізичної культури. Вони поділилися досвідом використання інноваційних методів роботи на уроках фізичної культури під час дистанційного навчання.

Завршився обласний фестиваль «Моральний вчинок», під час якого здобувачі освіти закладів освіти усіх типів презентували свої творчі та практичні досягнення в таких напрямах: національно-патріотичний, соціальний, екологічний, культурологічний та юридичний. Вітаємо з призовими місцями здобувачок освіти Щербину Надію (група 3-5) та Холодову Олександру (група 17-18). Бажаємо подальших успіхів та перемог!

22-24 травня 2024 р. відбулися обласні змагання серед працівників професійних (професійно-технічних) закладів Запорізької області. Команда ДНЗ “Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту” у складі Дячка А.А., Дядькова В.В., Луценко О.В., Цинкуша О.В. та Шмиткіна В.В. змагалася з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу і бадмінтону.Вітаємо переможців: Луценко О. В. – ІІ місце із шашок, Шмиткін В.В. […]

22 травня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області організував і провів засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: мотивація та обмін досвідом». Наш заклад освіти гідно представив учень 1 курсу – голова учнівського самоврядування Гордієнко Артур. Він згенерував ідею “Рух заради життя” і всім розказав […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x