Вітаємо!

03 лютого 2024 р. відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.
Учениця 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар; офіціант”) ГОРОЩУК ЕММА була нагороджена Грамотою за І місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу серед здобувачів освіти професійно-технічних закладів Запорізької області. Також Грамотою була відзначена викладачка української мови та літератури КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, яка підготовула ученицю до конкурсу.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – це конкурс, який згуртовує навколо себе всіх, хто вивчає, досліджує, цікавиться творчістю Генія українського народу – Тараса Шевченка!
Ми хочемо подякувати ВСІМ, хто посприяв організації й проведенню цього Конкурсу: Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, Запорізькій обласній організації Національної спілки письменників України (за пам’ятні подарунки), Запорізькому національному університету.

20 лютого в Україні вшановують памʼять Героїв Небесної Сотні – людей, які десять років тому поклали своє життя у боротьбі за незалежність України.«Небесна Сотня» – так в Україні називають героїв, які загинули на Майдані взимку 2013-2014-го у дні найзапеклішого протистояння під час Революції Гідності.Тоді ці мирні люди, українські активісти та патріоти, загинули від рук снайперів […]

15 лютого в Україні визначено як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Щорічно українці відзначають цей день як день памʼяті тих, хто чесно виконував свій військовий обовʼязок у локальних збройних конфліктах та інших миротворчих місіях по всьому світу.З плином часу ми дізнаємося все нові й невідомі історії цих подій, у яких брала участь […]

Моє ІТ-серце

Учень 1 курсу ХІМІЧ МАКСИМ (гр. 1-2, проф. “Моторист (машиніст), матрос”, керівник КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, взяв участь ще в одній благодійній акції – «Воїне, моє серце з тобою» у номінації “Моє ІТ-серце”.Акцію проводить КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради. Робота опублікована на ФБ-сторінці Центру “Грані”.

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x