Вітаємо!

03 лютого 2024 р. відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.
Учениця 2 курсу (гр. 29-30, проф. “Кухар; офіціант”) ГОРОЩУК ЕММА була нагороджена Грамотою за І місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу серед здобувачів освіти професійно-технічних закладів Запорізької області. Також Грамотою була відзначена викладачка української мови та літератури КОКІНА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА, яка підготовула ученицю до конкурсу.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – це конкурс, який згуртовує навколо себе всіх, хто вивчає, досліджує, цікавиться творчістю Генія українського народу – Тараса Шевченка!
Ми хочемо подякувати ВСІМ, хто посприяв організації й проведенню цього Конкурсу: Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, Запорізькій обласній організації Національної спілки письменників України (за пам’ятні подарунки), Запорізькому національному університету.

Починаючи з 2014 року через військову агресію українські сім’ї та діти перебувають у постійній небезпеці, отримують травми, поранення і втрачають життя. Із 2014 року по червень 2021 року загинуло щонайменше 240 дітей.Відповідно до інформації з державного порталу «Діти війни» станом на 2 травня 2024 року внаслідок збройної агресії РФ проти України Офісом Генерального прокурора зафіксовано […]

На сучасному етапі розвитку суспільства, де щодня кожна людина опрацьовує велику кількість інформації, важлива роль відводиться читанню. Воно лежить в основі освітньої, пізнавальної, професійної, а також щоденної діяльності людини. Художня література здатна впливати на особистість, формувати світоглядну культуру, розвивати аналітичні навички, критичне мислення, в деяких ситуаціях зберегти психічне здоров’я й навіть кардинально змінити життя. 29 […]

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день. Щороку близько 5,4 мільйонів людей помирають від хвороб, пов’язаних із. Якщо ми залишимо цю проблему невирішеною, кількість смертей від тютюнопаління збільшиться до 8 мільйонів у 2030 році. За […]

Ми використовуємо файли cookie. Якщо ви не згодні, щоб ми використовували cookies, відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту), або не використовуйте наш веб-сайт.

x